Slide 1
Miejsce, które tętni kulturą!
Image is not available

💃 Koncerty, warsztaty, wystawy – znajdź coś dla siebie!

MAJÓWKA z LGD

MAJÓWKA z LGD

14.05.2011 roku w Obornikach odbyła się “Majówka z LGD”, na której swój repertuar zaprezentowała kapela “Chłopcy z tamtych lat” działająca przy GOK-u. Natomiast Koło Gospodyń Wiejskich miało swoje stoisko. Panie częstowały smakołykami przygotowanymi przez członkinie. Obok kulinarnych smakołyków odwiedzający stoisko podziwiali wyroby wykonane przez zaprzyjaźnionego z kołem Pana Kazimierza Janusa i członkinie KGW.

 

 

 

 

Przejdź do treści